Dane adresowe

AIRSYS
ul. Skrzetuskiego 45
60-177 Poznań

Kontakt

E-mail: biuro@airsys.pl
tel.: 512 50 40 79
tel.: 502 25 26 45

Serwis


Oferujemy Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszelkiego rodzaju urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. Wiedza i zdobyte doświadczenie pozwala nam na rozwiązanie każdego problemu. Naprawiamy zarówno małe, proste urządzenia jak duże skomplikowane maszyny i systemy.

Wykonujemy przeglądy i konserwacje urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych. Regularnie przeprowadzany serwis urządzeń klimatyzacyjnych daje Ci pewność, że oddychasz zdrowym powietrzem każdego dnia. Pozwala ograniczać zawartość zarazków, kurzu oraz alergenów w nawiewanym powietrzu. Zmniejsza także ryzyko awarii związanych z długotrwałą pracą.

Urządzenia klimatyzacyjne i chłodnicze wszelkich firm, zarówno tych mniej renomowanych jak i najlepszych marek, wymagają regularnych przeglądów i konserwacji. Dzięki temu możemy cieszyć się ich niezawodną i komfortową pracą.

Wymiana szkodliwego czynnika R22 na ekologiczne zamienniki

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na nasze usługi w związku z przepisami o postępowania z substancjami HCFC w Europie. Sprawa dotyczy urządzeń pracujących na popularnym czynniku R22. Pozostało niewiele czasu do chwili, gdy wejdzie w życie od dawna zapowiadany zakaz wykorzystywania w serwisie urządzeń tzw. pierwotnych (nowych) czynników z grupy HCFC. Zakaz dotyczy wszystkich podmiotów w Europie. Nie ma więc znaczenia, czy nowy czynnik będący substancją kontrolowaną zostanie w magazynie dystrybutora, firmy serwisowej, czy końcowego użytkownika. Po 31 grudnia 2009 r. czynnika R22 pochodzącego bezpośrednio z produkcji nie będzie można legalnie użyć do dopełniania ubytków w instalacjach. Ewidentnie już za kilka miesięcy wystąpi niedobór tego popularnego czynnika. Problem dotknie przede wszystkim tych użytkowników, którzy mają nieszczelne instalacje chłodnicze i klimatyzacyjne. W tych zakładach, w których technika chłodnicza jest niezbędna w utrzymaniu ciągłości prowadzenia działalności gospodarczej - dziurawe urządzenia z R22 oznaczać będą bardzo poważne kłopoty. Dlatego proponujemy Państwu wymianę starego czynnika R22 na nowsze zamienniki, zgodne z obowiązującymi normami.